KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9591806
nr 959 1806
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Akvarell, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), signerad Lasse Stevenfeldt 1966, 'Kamouflage 1', motivet: 54x36
Utrop:
1.500 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 maj 2015
kl 20:20:21
4/5 18:57:52
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt